anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AS200-używanie jako rejestrator jazdy i ładowanie w czasie jazdy.

gasiorek
Nowicjusz

AS200-używanie jako rejestrator jazdy i ładowanie w czasie jazdy.

Witam serdecznie.Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem kamery sony AS200 i często używam jej jadąc sam.jako rejestrator jazdy.moje pytanie dotyczy ładowania kamery podczas jazdy ,a mianowicie jakim prądem ją ładować max.1A czy może być mocniejsza np.1,5A.Są różne ładowarki i słyszałem ,że mocniejszy prąd może uszkodzić kamerę .Nie znam się niestety na tych tematach i jeśli może mnie ktos uświadomić w tym temacie będę wdzięczny.Pozdrawiam gąsior 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Jeżeli napięcie będzie poprawne to prąd na pewno nie będzie za duży. Urządzenie potrzebuje określoną ilość prądu (natężenie) i jeżeli ładowarka jest w stanie tyle lub więcej dostarczyć to urządzenie skorzysta z prądu, który potrzebuje. Natomiast może wystąpić sytuacja, że ładowarka nie będzie w stanie dostarczyć tak dużej ilości prądu jaką potrzebuje urządzenie i wtedy nie będzie możliwe ładowanie.

gasiorek
Nowicjusz

Dzięki za odpowiedź , ale zauważyłem ,że gdy kamera jest podłączona do ładowarki samochodowej i rejetruje jazdę  to bateria ( akumulatorek) w kamerze nie jest ładowany.Niestety jeśli wyjme baterią i podłączę ładowarkę to kamera nie działa.Widać z tego ,że ładowarkao dostarcza pąd do kamery ,żeby nie czerpać go z baterii i właściwie moje pytanie skierowanie jest pod tym kątem ,czy większy prąd niż 1A nie spowduje awarii kamery jeśli jest ona podłączona przez długi czas do takiej ładowarki.