anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FDR-X3000

satmar123
Nowicjusz

FDR-X3000

Zakupilem nową kamere FDR-X3000   i zauważylem że w trybie nagrywania w 4K kamera nagrywa w trybie wąskiego kąta widzenia, porownywałem filmy nagrane w full HD gdzie ten kąt można ustawić i wyszło mi że tryb 4K nagrywa wlaśnie dość wąsko , czy ktoś może to potwierdzić? czy kamera do serwisu ? stabilizacje oczywiście wyłączyłem 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć, niestety nie mam kamerki żeby zweryfikować Twój problem, ale wg instrukcji, gdy format filmu ustawiony jest na 4K, to kąt widzenia ustawiony jest na wartość SZEROKI.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, zgodnie z tym co udało mi sie na necie wygrzebać o tej kamerce, to przy włączonej stabilizacji kąt widzenia się trochę zmniejsza (jakbym miał zgadywać, to dzieje sie tak ze względu na konieczność zostawienia sobie zapasu do poruszania soczewkami i matrycą).

link do zobrazownaia sytuacji:

http://giphy.com/gifs/26gJA2k4tVhyQmwH6?utm_source=iframe&utm_medium=embed&utm_campaign=tag_click

 

Czemu bez stabilizacji też jest węższy nie mam pojęcia, niestety nie miałem okazji używać tej kamerki.

 

mppako
Nowicjusz

Zrób zdjęcie ekranu ustawień jak to wygląda z tym Twoim wąskim kątem bo nie chce mi się w to wierzyć...

ma3x_ghost
Poszukiwacz

Czesc

Mam tą kamerke i w 4K jest tylko jeden tryb z automatu. Jak zmienisz na HD to masz 3 do wyboru