anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR-PJ220E w jaki sposob exportowac wideo do kamery zeby ogladac na projektorze

cezusopek
Nowicjusz

HDR-PJ220E w jaki sposob exportowac wideo do kamery zeby ogladac na projektorze

Witam, mam kamerę 

HDR-PJ220E

 

chciałbym móc wyświetlać filmy sciągnięte z internetu na projektorze tej kamery, niestety nie mogę exportować wideo poprzez PlayMemories Home, wyczytałem na strone PlayMemories, że żeby kamera czytała film trzeba go najpierw ztrymować (przyciąć) (trim, combine videos) a dopiero wtedy exportować, no ale niestety nawet jak większość filmó które próbuję przesłać na kartę sd ma format mp4 (AVC) gdzie w PlayMemories jest napisane, że czyta ten format, wyskakuje komunikat że dany format pliku nie jest obsługiwany, no i teraz sam nie wiem do jakiego formatu musze przekonwertować wideo, żeby być w stanie w ogóle go odtworzyć (z kolei np na sony xperia j wszystko sie ładnie odtwarza ;])

Podejrzewam, że muszę zmienić rozmiar wideo (klatki) i format audio, tylko nie mam pojęcia na jaki, prosiłbym o pomoc.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Przepraszamy za spóźnioną odpowiedź, oto informacje, jakie udało nam się uzyskać (jeżeli problem jest jeszcze aktualny):

 

Prosimy upewnić się, że:

format filmu to HD: zgodność z formatem MPEG4-MVC / H.264 AVCHD™ 2.0 STD: MPEG2-PS,

używa nośników Memory Stick PRO Duo™ (Mark 2), Memory Stick PRO-HG Duo™, Memory Stick XC-HG Duo™, SD/SDHC/SDXC (klasa 4 lub wyższa),

a rozdzielczość filmów wynosi HD: 1920 x 1080/50p (PS), 50i (FX, FH), 1440 x 1080/50i (HQ, LP) — STD: 720 x 576/50i.

Ponadto można także wyświetlać filmy z komputera, bądź smartfona:

http://pdf.crse.com/manuals/4447511611/PL/contents/05/03/02/02.html

 

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka_J