anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera sportowa

profile.country.PL.title
werk51
Poszukiwacz

Kamera sportowa

W tym roku mam zamiar kupić w miarę dobrą kamerę sportową,która będzie mi służyła do moich wypadów rowerowych po naszym kraju.

Według was to która z tych wszystkich prezentowanych kamer sprawdziła by się najlepiej w takich wyprawach rowerowych?.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Niestety nie odpowiem ci wprost, bo nie znam zbyt dobrze tego rynku, ale na twoim miejscu szukałbym kamery, która posiada jak najlepszą stabilizację obrazu. Drgania występujące w trakcie jazdy, czy to po szosie, czy na szutrze mogą wpłynąć bardzo niekorzystnie na odbiór nagranego filmu. Na youtube albo vimeo na pewno znajdziesz przykładowe filmy. Ponadto zwróć uwagę na odwzorowanie barw i rozpiętość tonalną kamery, tak aby w ciemnych i jasnych (niebo) partiach kadru było jak najwięcej szczegółów, a także jak kamera radzi sobie z dostosowywaniem ekspozycji do aktualnych warunków oświetleniowych. Skup się na tych parametrach, na których najbardziej ci zależy i wybierz kamerę, która najlepiej spełnia te wymagania.

profile.country.PL.title
werk51
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedź i podpowiedź,ale na razie temat odłożyłem ze względów pilniejszych wydatków.

Dziękuję i pozdrawiam.