anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

3g do sony s

profile.country.PL.title
leszek0411
Poszukiwacz

3g do sony s

:c37
Witam.
Poszukuję najbardziej mobilnego rozwiązania 3g do S 111
Który router wybrać?
e5830
e5832
e585
e586
Tp Link MR3020
Różne prędkości ,różne ceny-jeden cel!! dobrać najlepsze parametry pracy z S
Proszę o opine
:c71
Pozdrawiam :c44 Leszek

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

A jesteś pewien, że te modemy będą działać na Androidzie? Ja wątpię, szczególnie że wymagają one instalacji dodatkowego oprogramowania (chyba, że coś się zmieniło) i nie słyszałem o takim na Androida.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

A jesteś pewien, że te modemy będą działać na Androidzie? Ja wątpię, szczególnie że wymagają one instalacji dodatkowego oprogramowania (chyba, że coś się zmieniło) i nie słyszałem o takim na Androida.


Otóż to. Jest problem i to duży. Szukałem już sporo w sieci info na ten temat i lipa!
Ale Mateo to co podał leszek0411 to nie modemy, a MiFi :c20




leszek0411 napisał(a):

:c37
Witam.
Poszukuję najbardziej mobilnego rozwiązania 3g do S 111
Który router wybrać?
e5830
e5832
e585
e586
Tp Link MR3020
Różne prędkości ,różne ceny-jeden cel!! dobrać najlepsze parametry pracy z S
Proszę o opine
:c71
Pozdrawiam :c44 Leszek


Ja posiadam modem play'a E169, ale to jest klasyczny modem do mobilnego neta i stacji PC/netbook. I tak się nie da.
Te, które Ty podałeś to oczywiście nie modemy usb, a typowe urządzenia MiFi. Sam się mocno nad tym zastanawiałem. Zwłaszcza, że Play ma je w ofercie mobilnego internetu. Nie mniej jednak w sieci jest tyle opinii sprzecznych ze sobą, że głowa mnie rozbolała i olałem temat. Planuję po prostu kupić telefon z androidem, dodatkową baterię i korzystać z neta przez tzw. tethering (telefon jako router wifi). Telefon mamy zawsze pod ręką, a modem MiFi to kolejne urządzenie, które trzeba mieć, które trzeba ładować, do którego trzeba mieć kabel pod ręką (żeby ładować).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Ale producenci nazywają je modemami 😛

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ale producenci nazywają je modemami 😛


no tak, bo są modemami przy czym nie łączysz się z urządzeniem via USB, tylko przez emitowany sygnał WiFi. Zatem jest to mały routerek.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

kris napisał(a):

Ale producenci nazywają je modemami 😛


no tak, bo są modemami przy czym nie łączysz się z urządzeniem via USB, tylko przez emitowany sygnał WiFi. Zatem jest to mały routerek.


Masz rację, moim "usprawiedliwieniem" jest nie zagłębienie się dokładnie w specyfikację :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kris napisał(a):

Ale producenci nazywają je modemami 😛


no tak, bo są modemami przy czym nie łączysz się z urządzeniem via USB, tylko przez emitowany sygnał WiFi. Zatem jest to mały routerek.


Masz rację, moim "usprawiedliwieniem" jest nie zagłębienie się dokładnie w specyfikację :c20


Spoko.
Bardzo mnie boli, że nie można korzystać z modemów przez usb :c9
Android dostaje za to z parówki http://img154.imageshack.us/img154/5770/parowkasb35639127.gif

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

kris napisał(a):

Spoko.
Bardzo mnie boli, że nie można korzystać z modemów przez usb :c9
Android dostaje za to z parówki http://img154.imageshack.us/img154/5770/parowkasb35639127.gif


Myślę, że to kwestia czasu... prosta aplikacja do konfiguracji routera przez USB i już :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Myślę, że to kwestia czasu... prosta aplikacja do konfiguracji routera przez USB i już :thumbsup:


zatem się ja pytam, czemu tego jeszcze nie ma? Nie spać! Pisać te appki! :smileyevil:
:smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer