anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak grafiki na stronach www

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Brak grafiki na stronach www

Witam
Mam mały problem i nie wiem gdzie to zminić w ustawieniach, grzebałem w ustawieniach ale nie mogę tego znaleźć. Używam standardowej przegladarki i w miejscu grafiki mam znaki zapytrania dawalem w ustawieniach wiew image ale nic nie pomogło. Np na stronie logowania do banku mam białe pola i muszę na ślepo szukać okienek do wpisania loginu i pinu. Zna ktoś rozwiązanie?

10 ODPOW. 10
oldguest
Początkujący

A próbowałeś wybrać z menu podręcznego (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu) "Request desktop site"?
Względnie z tego samego menu wybierz 'Settings' -> 'Bandwidth management' -> i sprawdź czy masz zaznaczone pole 'Load images. Display images on web pages'.
Oczywiście wszystko powyższe dotyczy przeglądania netu za pomocą Tableta Sony :c20

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Próbowałem już tego i nic. Dziwna sprawa bo jak strona się ładuje to przez ułamek sekundy są wszystkie obiekty a pochwili jakby je się przykryło białymi kartkamik tam gdzie powinna być grafika lub wyskakują małe niebieskie znaki zapytania. Jakieś inne sugestie?

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Jak sie łączysz po wifi czy 3g? Moze to wina netu. U mnie jak wolniejsza siec dluzej sie obrazki ładują. Wytedy zamiast ich sa znaki zapytania z niebieska kwadratowa obwódką. Popróbuj w róznych sieciach to sprawdzić. Moze to wina braku flash playera. Jak stronka we flashu to moze blednie ja czytac. Sprobuj zainstalowac / przeinstalowac flash playera. Jesli to nie pomoze zalecam reset przegladarki sony: menu podreczne (3 pionowe kropki w prawym gornym rogu) -> settings -> advanced -> reset to default. Daj znac czy pomoglo. Pozdro :c37

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Łącze sie po Wifi net 20mb mam flasha i nic nie pomogło zrobilem juz parokrotnie przywrócenie przegladarki do ustawień fabrycznych. Grafika ładuje sie na stronie szybko ale wyswietlana jestprzez jakąś sekundę a później sa biale pola jak by ktos przykrył pola białymi kartkami i muszę klikać w pola na ślepo, dzieje sie tak na stronie logowania banku wbk reszta jest w miare ok chociaż nieraz na innych stronach tez nie doladowuje grafiki czy jest to wina konstrukci akurat tych stron? Kiedyś na Wbk wchodziłem normalnie. Niech ktoś kto ma tablet s wejdzie na tą stronę https://www.centrum24.pl/centrum24-web/login i napisze jak to u niego wygląda.

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

U mnie tez tak samo. Pobierz wersje mobilna ze sklepu play albo korzystaj z innego browsera. Opera mobile wczytuje prawidlowo ten link

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Ok dzieki za info uspokoiłeś mnie trochę.Uważam jednak że to trochę dziwne bo kiedyś ta strona ładowała się normalnie. Nie wiem teraz czy to bank coś pozmieniał na stronie czy to może wina po aktualizacji do nowego androida.

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Sprobuj jeszcze cos takiego: 3kropki -> settings-> advanced - enable java script ( odznacz). odswiez strone.

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Dzieki wielkie, teraz stronka chodzi normalnie. Jak na to wpadłeś? Ale jak odznaczyłem jave to czy inne stronki będą wczytywać się normalnie? Czy ta opcja całkowicie wyłącza JavaScript?

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Wyobraź sobie ze grasz w mortal combat na padzie ale nie znasz ciosow- wciskasz po kolei wszystko co pod ręką. ;) tak wlaśnie na to wpadłem wciskalem wszystko po kolei i patrzylem co się dzieje (się). Tyle w tym temacie moge odpowiedziec. to jak problem rozwiązany i zamykamy temat? pozdrawiam :]