anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak internetu Orange przez 3g

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
klaudia134
Początkujący

Brak internetu Orange przez 3g

Witam!

Moje pytanie dotyczy tabletu sony S. Mianowicie problem polega na tym, że internet przez 3g nie działa. Problem jest dość nietypowy, bo internet nie działa jedynie z sieci orange. Sić Play działa bez problemu. Proszę o konkretne rozwiązania.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

https://www.sony.pl/discussions/message/1034587#1034587 Tu jest thread z Twoim problemem. Uzytkownicy którzy zglaszali dzialanie 3g z orange powinni Ci pomóc skoro u nich dziala u Ciebie tez powinno. Przetestuj w różnych lokalizacjach. Kolejna rzecz ,Napisalas ze internet nie dziala. Czy mam przez to rozumiec ze jest zasieg tylko nie mozesz surfować? Jeśli tak pierwszą rzecza ktora przychodzi na mysl jest włączenie transferu danch . Ustawienia --> wiecej...-> sieci komorkowe -> wlacz przesyl danych . Sprawdz tez konfiguracje punktow dostepowych 3x internet z tego co pamietam bylo. Wszystko wydawaloby sie ok ale zastanawia mnie to ,ze Napisalas ze play dziala ok.

Message was edited by: Pshemkovski

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

witaj klaudia . ten topic byl juz poruszany. Poszukaj na tym forum . Jaka wersje masz androida? w wersji 4.0.3 release 5a zglaszano ze dziala juz ok 3g z orange  Ja z tego powodu iz mam wersje tylko wifi nie moge Ci powiedziec jak jest u mnie. Sprawdza sie wersje tak: ustawienia -> informacje o tablecie -> wersja systemu android .jesli masz wersje nizsza niz napisalem zrob update do r5a . Pozdrawiam/Pshemkovski

profile.country.pl_PL.title
klaudia134
Początkujący

Mimo, że zaaktualizowałam wersję androida, internet orange i tak nie działa, a play chodzi ok. Jeśli ktoś rozwiązał ten problem proszę o radę.

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

https://www.sony.pl/discussions/message/1034587#1034587 Tu jest thread z Twoim problemem. Uzytkownicy którzy zglaszali dzialanie 3g z orange powinni Ci pomóc skoro u nich dziala u Ciebie tez powinno. Przetestuj w różnych lokalizacjach. Kolejna rzecz ,Napisalas ze internet nie dziala. Czy mam przez to rozumiec ze jest zasieg tylko nie mozesz surfować? Jeśli tak pierwszą rzecza ktora przychodzi na mysl jest włączenie transferu danch . Ustawienia --> wiecej...-> sieci komorkowe -> wlacz przesyl danych . Sprawdz tez konfiguracje punktow dostepowych 3x internet z tego co pamietam bylo. Wszystko wydawaloby sie ok ale zastanawia mnie to ,ze Napisalas ze play dziala ok.

Message was edited by: Pshemkovski