anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Etui

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Etui

:c37

jak wielu użytkownikom tabletów wiadomo, dobrze mieć etui. Po to, by zabezpieczać, a także by wygodnie z niego korzystać. Niestety aktualnie oferta opakowań (producentów niezależnych) jest mała. Bardzo mała. Zapewne zmieni się to wkrótce :D

Ciekaw jestem tego, jakie macie etui. Pokażcie je. Niech inni kupują nieco bardziej świadomie :nauseated_face:

Ja zakupiłem SONY SGP-CV1. Dlaczego? Bo w porównaniu do wielu opakowań producentów niezależnych nie przytłacza ekranu. A związane jest to z systemem mocowania. W SGP-CV1 przyczepia się na rzepach i specjalnych gumowych naklejkach. Zarówno żelki, jak i rzepy są w dodawane w zapasie po 2,3 pary (nie pamiętam). Można bez problemu wyjąć tablet, ale trzeba mocno szarpnąć, więc nie ma obaw, że sam wypadnie.
To co mi się podoba w tym etui, a czego nie byłem pewien, to pozycja wygodna do pisania. Wszędzie są zdjęcia z pozycji do oglądania. Na szczęście da się tak złożyć etui, że bardzo, bardzo, bardzo wygodnie się pisze (poniżej na fotach to pokazałem) :D

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że nie ma na rynku etui, które zadowoliłoby mnie w 100%. A w 100% zadowala mnie rozwiązania z iPada2 - smart cover, czyli nie tyle etui co osłona na ekran, która jest idealną podpórką. Dzięki czemu nie traci się na grubości, kształcie itd. A na dodatek ipad włącza się po odsłonięciu....niestety na to rozwiązanie nie mam co liczyć.....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
5 ODPOW. 5
p&h
Początkujący

ja mam takie etui: http://www.hama.pl/001011300000/hama-et ... 102-czarne powód: przedewszystkim cena. 350 zł za oryginalne etui sony to gruba przesada.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ja mam takie etui: http://www.hama.pl/001011300000/hama-et ... 102-czarne" target="_blank powód: przedewszystkim cena. 350 zł za oryginalne etui sony to gruba przesada.


ja je kupiłem taniej i powiem szczerze, że nie żałuję zakupu. Te Twoje jest tylko pokrowcem, a SGP-CV1 jest też podstawką.
Nie widziałem nic ciekawszego od SGP-CV1.....bo ten z hamy to (w moim subiektywnym odczuciu) taka troszkę brzydota :c6

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
p&h
Początkujący

brzydota brzydotą ale swoje funkcje spełnia niestety brakuje troche funkcji podstawki ale za 50 zł nie ma co wymagać a do innych tańszych etui na tablety z podstawką Sony po prosty sie nie mieści ze względu na grubość ;(

Michallll
Początkujący

Ja osobiście planuje zainwestować w jakiś pokrowiec z netbooka. Jakoś te etui oficjalne średnio mi odpowiada.

Na ekranie i tak mam folie ochronna a zarysowań obudowy się nie boje, porysuje się to trudno ;)

Jedyny problem to kurz przed którym myślę że skutecznie będzie chronił właśnie pokrowiec od netbooka 10 calowego ;)

profile.country.pl_PL.title
ramzy-----
Początkujący

ja mam coś takiego:
http://www.amazon.co.uk/Belkin-Pleated- ... B003BSXOQK
jest to co prawda dedykowane dla ipada ale jak dla mnie, to spisuje się znakomicie. Dodatkowa kieszeń umożliwia przechowanie np kabelka usb.