anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gallery - usuwanie albumów

profile.country.pl_PL.title
RoyP-----
Początkujący

Gallery - usuwanie albumów

Kupiłem żonie tableta i sobie piwa nawarzyłem bo teraz ja muszę rozwiązywać problemy obsługi :c9
Jak skasować album w Gallery oznaczony ikonką Picasy?
pozdr

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

RoyP napisał(a):

Kupiłem żonie tableta i sobie piwa nawarzyłem bo teraz ja muszę rozwiązywać problemy obsługi :c9
Jak skasować album w Gallery oznaczony ikonką Picasy?
pozdr


Ja na swoim tablecie nie mam takiego albumu. Ale domyślam się,że po instalacji programu Picasa Mobile, aplikacja ta stworzyła taki katalog.
Przytrzymaj w galerii ten katalog (dłuższe tapnięcie). Pojawi się u góry pasek. Kliknij w ikonkę (prawy górny róg) kosza na śmieci. Pamiętaj jednak, że usunięcie z galerii spowoduje usunięcie z dysku zawartości tego katalogu.
Może się też okazać, że aplikacja picasa mobile cały czas będzie tworzyć taki katalog.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
RoyP-----
Początkujący

Figa z makiem. Nie działa :c9
Przy normalnym albumie jest taka ikonka ale tutaj nie. Co ciekawe zdjęć też nie da się skasować :shock:
Albumy pojawiły się same jak moja siostra zaczęła przeglądać swoje fotki w sieci i to od razu w liczbie 7 sztuk.
Picasy też nikt nie instalował.
Wkurzam się, bo w planach mam rozbudować studio w domu i wrócić z fotami na KKM, a nie siedzieć na sieci w poszukiwaniu rozwiązań dla żonki.

profile.country.pl_PL.title
RoyP-----
Początkujący

znalazłem te pliki poprzez file transfer ale jedyne co udało mi się zrobić to skasować z pamięci. po wejściu do gallery nadal są albumy tylko miniaturki i foty ściągają się z sieci.

profile.country.pl_PL.title
RoyP-----
Początkujący

już sobie poradziłem :c71

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

W takim razie pochwal się. Może ktoś w przyszłości również będzie miał podobny problem.

profile.country.pl_PL.title
RoyP-----
Początkujący

W takim razie pochwal się. Może ktoś w przyszłości również będzie miał podobny problem.


Siostra zalogowała się na gmaila a system od razu dodał konto i zsynchronizował galerie.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Rozumiem, że rozwiązaniem było usunięcie galerii z Google?

profile.country.pl_PL.title
RoyP-----
Początkujący

Wywalenie konta gmaila z tabletu. Można też wyłączyć synchronizację i tez powinno załatwić sprawę.