anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kilka spostrzezen

icemanwlkp
Początkujący

kilka spostrzezen

Mam tablet w wersaji z 3g model 113PL

kilka minusow bo plusy znamy i zarazem pytan czy cos sie zmieni pod ICS


1. Gps o ile w Wielkopolsce dzialal ok to juz w Zakopanym nawigacja padała notorycznie nie łapiąc sygnału, gdzie navi w xperia x10 mini pro śmigała
2. Czy będzie można instalować gry, programy na karcie Sd o ile gry z marketu sa male to te z tigra zone maja juz po 650 mb
3.zasady rozlanczania wifi bez wzgledu na ustawienie i tak wifi pada po kilku minjutach nie uzywania tabletu
4. Czy pojawi sie dialer
5. Czy pojawi sie możliwość udostępniania video i fotek na zasadzie dlna by moznabylo je ogladac na tv z dlna

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

icemanwlkp napisał(a):


2.czy bedzie mozna instalowac gry, programy na karcie Sd o ile gry z marketu sa male to te z tigra zone maja juz po 650 mb


zainstaluj sobie App to SD
I będziesz mógł już teraz korzystać z tego udogodnienia..

icemanwlkp napisał(a):

5. Czy pojawi sie mozliwosc udostepniania video i fotek na zasadzie dlna by moznabylo je ogladac na tv z dlna


Nie wiem w czym problem, przecież już teraz jest taka możliwość. Powiem inaczej: ja na 112PL mam taką możliwość, więc nie wiem czemu Ty miałbyś nie mieć.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
icemanwlkp
Początkujący

icemanwlkp napisał(a):

5. Czy pojawi sie mozliwosc udostepniania video i fotek na zasadzie dlna by moznabylo je ogladac na tv z dlna


Nie wiem w czym problem, przecież już teraz jest taka możliwość. Powiem inaczej: ja na 112PL mam taką możliwość, więc nie wiem czemu Ty miałbyś nie mieć.

Uruchamiam program DLNA ale on pozwala mi tylko wyszukać serwery , a jak udostępnić ? Program nie rozpoznaje mojego tv i kina tez .

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

icemanwlkp napisał(a):

Uruchamiam program DLNA ale on pozwala mi tylko wyszukać serwery , a jak udostępnić ? Program nie rozpoznaje mojego tv i kina tez .


Więc myślę,że coś w konfiguracji jest nie tak. Nie mniej jednak ja się na DLNA nie znam. Nie mam TV :smileymrgreen:
W dziale BRAVIA jest sporo wątków na temat konfiguracji oraz problemów z DLNA. Myślę,że tam możesz szukać pomocy :smileythumbsup:

Tutaj jest cały dział poświęcony DLNA: LINK

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

icemanwlkp napisał(a):

icemanwlkp napisał(a):

5. Czy pojawi sie mozliwosc udostepniania video i fotek na zasadzie dlna by moznabylo je ogladac na tv z dlna


Nie wiem w czym problem, przecież już teraz jest taka możliwość. Powiem inaczej: ja na 112PL mam taką możliwość, więc nie wiem czemu Ty miałbyś nie mieć.



Uruchamiam program DLNA ale on pozwala mi tylko wyszukać serwery , a jak udostępnić ? Program nie rozpoznaje mojego tv i kina tez .

W odtwarzaczu wideo masz po lewej stronie taki prostokąt ze strzałką do góry. Po jego naciśnięciu wybierasz urządzanie na którym chcesz wyświetlić dany materiał ;)

icemanwlkp
Początkujący

Dzięki śmiga mi to z kinem , tv i ps3 :)