anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nawigacja Route 66 + ładowarka samochodowa

profile.country.pl_PL.title
birkepab
Początkujący

Nawigacja Route 66 + ładowarka samochodowa

Witam,
W dniu dzisiejszym zakupiłem program nawigacyjny w/w temacie i niestety w momencie nawiguj, nawigacja automatycznie się zamyka. Czy któryś z użytkowników, korzysta z Rote 66 i znalazł rozwiązanie bynajmniej mojego problemu. Jak na razie support Route 66 milczy. Drugie pytanie dotyczy ładowarki samochodowej. Niestety te przez microUSB nie działają, mimo że dedykowane są do tabletów. Czy znajdę jakąś inna opcje ładowania tabletu podczas podrózy samochodem? (przetwornica odpada)

pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

W kwestii softu trudno cokolwiek napisać bo odpowiada za niego producent oprogramowania.

co do ładowarki - mógłbyś podać jakie napięcie podają te dedykowane ładowarki do Tabletu S?

Żeby rozpoczęło się ładowanie konieczne jest urządzenie z takimi parametrami:

Napięcie wyjściowe (V)
Napięcie wyjściowe (stałe): 10,5 V

Prąd wyjściowy (A)
Napięcie wyjściowe (stałe): 2,9 A

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Lajam, a to nie jest tak, że Tablet S ma zablokowaną możliwość ładowania przez złącze USB?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

sadam napisał(a):

Lajam, a to nie jest tak, że Tablet S ma zablokowaną możliwość ładowania przez złącze USB?



Tego nie wiem. Być może na rynku są już ładowarki samochodowe stricte do Tabletu, gdzie podpina się nie przez USB, tylko tą szeroką wtyczką. Nigdzie nie sugerowałem ładowania przez USB.