anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowe nadchodzi. Xperia Tablet

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Nowe nadchodzi. Xperia Tablet

Nie mamy luźnych rozmów, więc postanowiłem wrzucić do tematów ogólnych. Link, jakby kto nie widział:
http://antyweb.pl/sony-nie-odpuszcza-xperia-tablet-nadchodzi/

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Całkiem ciekawe te plotki :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a no :D
Choć ja już mam upatrzonego następcę Ski, to poczekam. Bo moje założenia zakładają wymianę tabletu po roku, czyli w październiku :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jaki to? Pewnie coś z Androidem... Samsung? Bo znając ciebie nie zgrzeszysz z Apple ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Znając mnie, czy moje potrzeby? Za dobrze mi z usługami, które daje google i możliwości jakie daje otwarty system by się zamykać. Zamknięte systemy mają swoje plusy, ale ich ilość w moim przypadku jest za mała. Zwłaszcza w porównaniu do ICS'a, czy JB. Następcą na tę chwilę będzie samsung note 10.1, bo bywają takie sytuacje, że muszę coś zmienić np. w projekcie loga, czy wizualizacji www. Palec może i jest dobrym wskaźnikiem, ale nie jest tak precyzyjny, jak dobry 'rysik' :thumbsup: No, ale zobaczymy co SONY pokaże - jest czas, się nie śpieszy. Wiem jedno: talet fajna sprawa. I prywatnie i służbowo :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

krisu, a miałeś tego Samsunga w ręku, czy myślisz, że z tym rysikiem wszystko będzie tak idealnie jak na reklamie? :c68

Ja poszedłem na stoisko Samsunga i jakoś ten przeogromny Galaxy Note nie działa tak jak to pokazywali w reklamach. Precyzja troszkę kuleje.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ale tam był Note, a nie tablet. Tutaj już jest nowsza wersja SPena. Ale do października lub listopada jeszcze sporo czasu i wiele ciekawych propozycji może się pojawić :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

Ale tam był Note, a nie tablet. Tutaj już jest nowsza wersja SPena. Ale do października lub listopada jeszcze sporo czasu :D


Z tego co widziałem na targach ISE w tym roku na tego typu ekrany trudno oczekiwać piórek o precyzji choćby tych z Wacoma.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

i tu jest cała kwintesencja sprawy: jak ktoś oczekuje bajek z reklamy, to potem jest żal.pl. Ja nie kupuję reklamą, obrazem, czy PRowym bełkotem. Biorę do łapek, sprawdzam, pytam. Owszem, w praniu wiele wychodzi, jak chociażby złe umieszczenie, jak i sam kształt gniazda ładowania w Sce. Takich detali za pierwszym razem człowiek nie zauważy. Tu potrzebne jest po prostu doświadczenie w kupowaniu konkretnego typu sprzętu. Po roku już wiem na co zwrócić uwagę. Jedno jest pewne: slot kart SD to bajka, do której nikt z producentów tabletów z najwyższej półki nie chce dołączyć (poza SONY). A szkoda, bo SD jest wszędzie....nawet w pro puszkach 😕

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Mnie wbudowany slot do szczęścia nie jest potrzebny, a przecież mogę dokupić sobie czytnik SD i działa to tak samo :)