anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Petycja do sony zeby sprawniej wdrażała aktualizacje i naprawiała błędy systemu

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Petycja do sony zeby sprawniej wdrażała aktualizacje i naprawiała błędy systemu


Jak pamiętamy po pewnym czasie użytkownicy urządzeń z androidem zostają sami ze sobą (powinno się rzec z zakupionym i czesto drogim sprzętem). Producent stara się zwiększyć zainteresowanie swoimi nowymi produktami. Robi update w nowszych urzadzeniach a stare czesto posiadające wymagania do aktualizacji pomija. Jeśli chodzi o sony na własnch 3 produktach przekonałem się że możliwie mam rację ( albo i nie ). Stąd użytkownicy tabletów z androidem firmy sony postanowili stworzyc petycję.Na końcu postu link do petycji ze stronki change org . Petycja dotyczy uzytkownikow tabletow sony i smartfonów. Podzielcie się z linkiem z innymi użykownikami tabletow i smartfonow sony. Możliwe że uda się zmienić coś tą petycją. problem samoczynnego restartowania (wyłaczania tabletu xperia tablet s i sony tablet s ) jest faktycznie u wielu uzytkowników- u mnie też ( nie chodzi już tylko o łatkę do ekranu głównego (home apk) Udokumentowano to podczas oglądania youtube i przełączania okien (osoba która stworzyła petycję na youtube umieściła filmik z problemem). Problem migającego na niebiesko ekranu również byl poruszany na naszym forum forum ( filmiki na yt tez były). Ja na swoim tablecie mam irytujący problem polegający na samoczynnym ukrywaniu się klawiatury podczas pisania (od dawna) . Po aktualizacji do 4.0.3 r5a i dodaniu aplikacji z xperia tablet s mam problem z ogladaniem media stream z internetu przez app filmy ( po chwili zacina sie i jest info ze nie mozna odtworzyc a poprzednio działało bez problemu). Dodatkowo powiem ze użytkownicy nowego smartfona xperia z zgłaszają problemy z nagłymi restartami / wyłączeniami telefonu i braku możliwosci właczenia. Aby znów zadziałał robią reset wszystkich ustawień z recovery. Coś rzeczywiście musi być na rzeczy . Poczytajcie faktycznie o tym piszą . tu jest link do pertycji . Ja się podpisałem . https://www.change.org/petitions/sony-release-updates-much-faster-and-fix-issues Pozdrawiam /

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

Podpisałem się również, ale osobiście wątpię żeby to cokolwiek dało. Sony ma w głębokim poważaniu osoby, które już nabyły ich produkty.


Ja już nigdy nic od nich nie kupię, choćby nie wiem jakby sie błyszczało i wszystkim znajomym zdecydowanie odradzam tą firmę. Sam nie wiem, co mnie naszło, żeby kupić xperię tablet s. Cóż czasem popełnia się w życiu droższe będy, ale ważne jest, żeby ich nie powielać.


[...]




Message was edited by: Ergo5218



Message was edited by: Lajam.

Edycja - usunięcie treści naruszających regulamin (reklama/handel)

Message was edited by: Lajam.