anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM z 4.0.3

muha13
Poszukiwacz

PROBLEM z 4.0.3

Proszę o pomoc- po aktualizacji na 4.0.3 coś mi się "psuje" , nie wiadomo dokładnie co.Otwarta aplikacja nie da się zamknąć - np.oglądam test telefonu i kobieta cos opowiada, zaykam aplikacją strzłką w dolnym lewym rogu i wracam na główny pulpi i kobieta dalej gada, ale z takimi małymia"zacięciami" co chwilkę...pomogło dopiero całkowite wygaszanie i ponowne załaczenie tabletu. Druga sprawa:klikam w sklep play i pojawia się inf. aplikacja sklep play "została zatrzymana".Po otwarciu sklepu play ze str.www próbowałam sciągnać cokolwoek darmowego. poprosiło o zalogowanie na konto gmail i poinformowało , że ściągnięto wybraną aplikację. Okazuje się jednak , żeniegdzie na tablecie jej nie ma! Zawartość "aplikacje i widżety"pozostała b/z...I cos jeszcze. Wchodzę na swoją pocztę na interii przez www i tam przy logowaniu pojawia się duże okienko oczywiście po angielsku ze sporym tekstem mówiącym coś o potrzebnym certyfikacie, klikanie w "install" nic nie daje, bo odności się do karty sd na której tego certyfikatu oczywiście nie ma, znika okienko po wielokrotnym klikaniu w "anuluj"...Już nie wiem co może być dalej....?Czy ktoś może pomóc mi z opisanymi problemami?Dzięki

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

moim zdaniem są dwa rozwiązania (ale zaznaczę, że nie jestem specem od androida, czy tabletów, a jedynie posiadaczem tabletu S):
- przywrócenie ustawień fabrycznych / format (raczej usuwa wszystkie treści i aplikacje)
- wysyłka do serwisu w celu ponownego wgrania ICS 4.0.3

Pozdrawiam i powodzenia życzę,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
muha13
Poszukiwacz

Dzieki za podpowiedz. Sa to dwa ostatnie wyjscia jakie biore pod uwage... :cry: Moze znajdzie sie jakis inny sposob? Sukam pomocy dalej...

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Hej, obawiam się że będziesz musial zrobic reset do ustawien fabrycznych. Zapewne przed aktualizacja miales jakiestam aplikacje zainstalowane. Zaktualizowales andka i po wlaczeniu bylo info optymalizowanie i w zaleznosci od ilosci aplikacji jakas liczba cyfrowa. System sprawdzal aplikacje pod kontem zgodnosci z nowa wersja systemu. Moze cos sie gryzie ze soba po aktualizacji. Jesli nie ma wielkiej katastrofy to sprobuj w ustawieniach aplikacji wyczyscic dane. Np jesli youtube sie krzaczy wyczysc dane i odinstaluj aktualizacje. Zainstaluj znowu youtube. Pozdrawiam :c37

muha13
Poszukiwacz

Dziękuję. Sprawa juz sie wyjasnila, pomogli mi w sklepie gdzie byl kupiony tablet. Najwyrazniej aktualizacjaandroida wlasnie jakos sie "gryzla" ze sklepem play, facet usunal jej ostatnia aktualizacje i wszystko zagralo jak trzeba. Teraz jest juz wszystko jak należy. Nie wiem tylko jeszcze jednej rzeczy, mianowicie kilks razy niezależnie od czegokolwiek pojawila sie mrugajace na czerwono lub zielono swiatelko przswitujace przez plastik obudowy na plaskiej czesci obok guzikas wlaczania. Co to moze byc?

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Światełko pełni rolę powiadomienia. U mnie zielony oznacza, że mam nowego e-maila, a niebieski nowości na Facebooku:)

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Dokladnie destin :) Normalnie diody informuja o poziomie baterii. Zielony max, pomarańczowy srednio, czerwony- malo. Podłacz tablet do ładowania a właczy sie dioda. Teraz odłącz - dioda powinna zgasnac. U mnie jak tablet ciągnie mahy z baterii dioda miga tylko jak jest malo baterii ( na czerwono ). Moze byc to wina softu 4.0.3 albo jakas aplikacja uzywa diody - sprawdz w jakich okolicznosciach miga . A jak bylo na wczesniejszym sofcie? W smartfonach migajaca dioda informuje tez o nieodebranych połączeniach lub smsach ( w naszych tabletach zdaje sie nie da sie tego robic). Czytalem ze smarty sony na lodowej kanapce maja problemik z nie migajacymi diodami i ze to wina softu. A jak inni użytkownicy jest u was? Zglos problem do pomocy technicznej jak chcesz. mi wlasnie zaklaksonił tablet i czerwona dioda miga 1x/sek, bateria 14%. pozdro

muha13
Poszukiwacz

Ale to nie chodzi o diode baterii umiejscowiona pomiedzy guzikiem wylacznika a +glosnosci.- wybaczcie, ale tę to rozróżniam od reszty guzików... Ta dioda ktora mam na mysli jest normalnie niewidoczna jak dioda z baterii, widac tylko gdy sie swieci bo jest zabudowana podc plaska czescia plastiku-w zaokragleniu trojkatnej powierzchnia pod guzikami dokladnie ponizej wlacznika. Bardziejpasuje mo to do powiadomienia ale nie mam pewnosci.

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Są jednak 2 diody. Jedna od baterii. Druga jak na zdjeciu sluży do tego o czym pisal destin6. :c37

muha13
Poszukiwacz

NO dokładnie - to jest właśnie ta dioda! Muszę "zbadać" ją dokładniej...Dziękuję za pomoc wszystkim odpisującym powyżej. :thumbsup: