anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z naprawą tabletu

profile.country.pl_PL.title
zonnnnnnnnnnn
Nowicjusz

Problem z naprawą tabletu

Czy ktoś może mi powiedzieć jak długo trzeba czekać na naprawę gwarancyjną tabletu
S. W moim przypadku trwa to od 26.10.2012r i do tej pory go nie otrzymałem. Sądzę,
że to o wiele za długo. Od serwisu otrzymuje tylko lakoniczne odpowiedzi typu,
że jest cały czas testowany i przeprosiny za to, że tak długo trwa naprawa. A
od tygodnia wogóle już nie odpisują na Emile. Człowiek płaci kupę kasy za taki
sprzęt i go lekceważą. Czy ktoś wie jak można wyegzekwować od nich szybszą naprawę
tabletu bądź zwrot pieniędzy. Najgorsze jest to, że myślałem że firma SONY jest
konkretną firmą i podchodzi do klienta poważnie a tu d... A tu jeszcze mam
kilka sprzętów firmy SONY.

PS.
problem objawiał się migającym ekranem, link poniżej do filmiku na którym
nagrałem pojawiający się problem. Filmik musiałem nagrać by im udowodnić, że
jest coś z tabletem nie tak.

http://www.youtube.com/watch?v=oGZbj9KbvuM

Najciekawsze
jest to, że w rozmowie z "konsultantem" stwierdził, iż jest to
problem przeciążonego procesora więc zadałem pytanie konsultantowi to co ja mam
zrobić, wstawić go w ramkę i go nie używać czy o co chodzi, przecież
przeciążenie procesora jest nie raz nie uniknione nawet przy włączaniu.

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Odezwij sie prosze do mnie w wiadomosci prywatnej podajac numer sprawy/zgloszenia.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.pl_PL.title
zonnnnnnnnnnn
Nowicjusz

W dniu dzisiejszym otrzymałem po dwóch miesiącach tablet z serwisu. Wymienili w nim jedną część i dalej pojawia się błąd. Rzadziej ale dalej jest. Sądzę, że w takim sprzęcie za tak duże pieniądze (a przynajmniej dla mnie duże)  taki bubel nie powinien się pojawiać . Nagrałem kolejne filmiki z pojawiającym się błędem. Nadmienie, że nawet napisałem już pismo za pośrednictwem poczty email do Rzecznika Praw Konsumenta. Ogòlnie zawiodłem się na firmie Sony a nie dawno kupiłem ich kolejny sprzęt typu aparat za prawie 2000 zł i mam nadziej, że będzie chodził dużo lepiej. Więc  życzę powodzenia wszystkim z serwisem Sony.

profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

Powiem szczerze i bezstronnie jako uzytkownik sony tablet s od przeszło roku. Nie sądze żeby  Twoj problem był spowodowany przeciazeniem/przegrzewaniem sie procesora. Za przeciazenie rozumiem przegrzewanie sie .Nie grzeje sie wcale spod ani gora tabletu. Gdyby sie grzal Napisalbys o tym. Bardzo ciezko spowodowac zeby tablet ów sie nagrzał . W moim xperia arc s  (ics 4.0.4) strasznie grzeje sie procesor ale zadnych migajacych na niebiesko elementow  nie ma. Kolejnym argumentem za tym ze nie jest to grzejacy procesor jest to ze na oprogramowaniu honeycomb ( 3.2 , 3.1) nie bylo takiego problemu. Dodam ze ja mam taki sam problem na 4.0.3 r5a choc juz bardzo rzadko. Na 4.0.3r1 bylo czesciej. Moje wnioski są takie ze to nie wina hardware tylko software. Jezeli bardzo sie upierasz zeby wyeliminowac ten problem to zawsze mozesz poprosic w serwisie o downgrade do honeycomb  albo poczekac na aktualizacje do jelly bean ( 2 tydzień lutego)  pozdrawiam /Pshemkovski

Message was edited by: Pshemkovski

profile.country.pl_PL.title
zonnnnnnnnnnn
Nowicjusz

Sądzę, że każdy chce mieć sprzęt wolny od wad i każdy by wysłał tablet do naprawy a pobyt tabletu w serwisie przez dwa miesiące jest dużą przesadą. Może faktycznie jest to winna oprogramowania ale ja od tego nie jestem by to stwierdzić. Jest od tego serwis. Takie miganie ekranu nie powinno występować. Wczoraj byłem w sklepie Sony i się bawiłem dwoma tabletami i taki błąd się nie pojawiał. Kolejne sprawa jest taka, że serwis jest we Francji, gdyby był w Polsce też by bylo inczej. Komunikacja między klientem a serwisem jest gorzej niż tragiczna.

Kolejny filmik nagrany w tym samym dniu w którym otrzymałem tablet z sewisu:

http://www.youtube.com/watch?v=wUYPROVJZHo

http://www.youtube.com/watch?v=U7mi0flt_sY

Message was edited by: zonnnnnnnnnnn

Message was edited by: zonnnnnnnnnnn

profile.country.pl_PL.title
zonnnnnnnnnnn
Nowicjusz

Sprawa zakończona zwrotem pieniędzy za tablet. Dziękuję wszystkim tym, którzy mi w tym
pomogli.

Pozdrawiam