anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Tablet P

profile.country.PL.title
Mi.chel
Użytkownik

Sony Tablet P

Witam,

przymierzam się do zakupu tabletu i jako jedną z opcji rozważam Sony Tablet P. Chciałbym poznać wrażenia użytkowników tego urządzenia, w szczególności jeśli chodzi o:
- ogólną szybkość i stabilność działania (internet, otwieranie stron z dużą ilością grafiki, uruchamianie się aplikacji, zawieszanie się programów itd.);
- ekran i obsługę dotyku (widoczność w słońcu/ostrym świetle, czułość dotyku, brudzenie się ekranu - ew. folia zabezpieczająca?);
- dostępność i ocenę prostych programów do obróbki zdjęć (z praktycznego punktu widzenia, czyli przez Was używanych);
- inne praktyczne opinie z codziennego użytkowania.

Z góry dziękuję! :-)

Michał Koziara
4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Moze to pomoze:
http://vaioblog.pl/recenzja-sony-tablet ... -czesc-12/

Generalnie jest bardzo czuły, swietnie sprawdza się w ruchu szczegolnie za sprawą wbudowanego modemu i niewielkich rozmiarów. Raczej zabieram go ze sobą wychodząc niż normalnych rozmiarów tablet.

Zapraszam na VAIOBlog.pl
profile.country.PL.title
Mi.chel
Użytkownik

Dzięki za odpowiedź i za linka :thumbsup:
Niestety zakup tabletu odłożyłem na bliżej nieokreśloną przyszłość..

Michał Koziara
Blue_sky-----
Początkujący

też chętnie skorzystam, bo jestem zielona w tym całkowicie, a chciałabym kupić coś dla chrześnicy :) więc wszystkie wskazówki mile widziane :)

profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Dla kobiety swietny sprzet, zmiesci sie idealnie do torebki. Wystarczy wlozyc karte sim i ma sie caly czas kontakt ze swiatem, z facebookiem, mailami i cala reszta rzeczy, bez ktorych mlodzi nie moga teraz zyc :)

Reszta w moim tekscie, link podalem wyzej.

Zapraszam na VAIOBlog.pl