anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Xperia Tablet S - pytanie przed zakupem

profile.country.pl_PL.title
pawel_nike
Początkujący

Sony Xperia Tablet S - pytanie przed zakupem

Witam! :D

Nie mogąc się doczekać premiery Sony Xperia Tablet S w Polsce chciałem zadać kilka pytań aby rozwiać swoje wątpliwości.

1. Tablet ten ma służyć jako pilot, czy będzie on zgodny z moim telewizorem KDL-46NX710, kinem domowym Samsunga HT-D6750W oraz turbo-dekoderem telewizji N? Innymi słowy czy przy jego pomocy będę mógł obsługiwać wszystkie te urządzenia.
2. Kiedy dokładnie ma pojawić się w sprzedaży w Polsce i jaka będzie jego orientacyjna cena?]

Pozdrawiam! :D

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat


1. Tablet ten ma służyć jako pilot, czy będzie on zgodny z moim telewizorem KDL-46NX710, kinem domowym Samsunga HT-D6750W oraz turbo-dekoderem telewizji N? Innymi słowy czy przy jego pomocy będę mógł obsługiwać wszystkie te urządzenia.


Nie miałem w rękach XTS, ale jestem posiadaczem Tabletu S i na bazie doświadczeń z tym tabletem (czyli poprzednikiem) odpowiem na Twoje pytanie: Tak, będziesz mógł. Tablet posiada sporą bazę modeli różnych firm! A na dodatek jeśli jakiegoś urządzenia nie ma na liście, to można tablet nauczyć bycia pilotem dla takiego urządzenia. Ja nawet tablet nauczyłem wyzwalać mój aparat :)

Tutaj pokazano, jak się dodaje pilot do bazy jeśli go nie ma:
http://www.youtube.com/watch?v=PFRavv-aouY

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Potwierdzę tylko kolegi słowa, bo praktycznie nie ma co więcej dodawać w pytaniu pierwszym.

Jeśli chodzi o premierę to należy się go spodziewać zapewne w październiku. Cena w Polsce nie jest znana.

Zapraszam na VAIOBlog.pl