anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony xperia tablet z problem z drobną aplikacją internet

ROZWIĄZANE
dobromirro
Nowicjusz

sony xperia tablet z problem z drobną aplikacją internet

Witam, mam problem z drobną aplikacją przeglądarka. Niestety nie działa, wyskakuje komunikat: Niestety, aplikacja Przeglądarka (drobna aplikacja) została zatrzymana. Tablet jest nowiutki, uruchomiłem go kilka dni temu i na bieżąco aktualizowałem system i aplikacje. Proszę o pomoc.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

W poprzednim modelu wykonując przywrócenie ustawień fabrycznych spowodowało wyczyszczenie danych oraz reinstalacją aktualnej wersji. Więc bez obaw. Ja jednak dla rzadnej apki nie zrobiłbym formata. Za dużo czasu na instalację, zmiany ustwień apek i personalizację.

 

Jeśli tak bardzo zależy Ci na korzystaniu z internetu w małym okienku spróbuj aplikacji Floating Browser.

 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Nie potrafię Ci pomóc w kwestii wbudowanej przeglądarki, ale polecam Ci instalacje chrome zdecydowanie przyjemniejsza w użytkowaniu przeglądarka:smileyhappy:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Paweł, ale nie chodzi o klasyczne używanie przeglądarki, ale o dodatkowe okienko (multitasking się to zwie).

 

 - chciałem sprawdzić, czy da się odinstalować i zainstalować ten widżet i odinstalowałem internet ze small apps i ... i teraz będę bez internetu w małych aplikacjach. Bo nie ma tej appki w sklepie 😕

 

Nie wiem co się stało u Ciebie, ale serwis pewnie zaleci przywrócenie ustawień fabrycznych tabletu (usuwa wszystkie dane) 😞

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
dobromirro
Nowicjusz

A czy przywrócenie ustawień fabrycznych nie spowoduje "deaktualizacji" androida do starszych wersji, tak jak to wyglądało od razu po zakupie? Jestem początkującym użytkownikiem androida i nie ukrywam, że jestem bardzo zawiedziony bo między innymi dzięki tej fajnej funkcji drobnej przeglądarki zdecydowałem się na ten model. Czy może istnieje taka możliwość, że Sony wypuści jeszcze aktualizację tej aplikacji?
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

W poprzednim modelu wykonując przywrócenie ustawień fabrycznych spowodowało wyczyszczenie danych oraz reinstalacją aktualnej wersji. Więc bez obaw. Ja jednak dla rzadnej apki nie zrobiłbym formata. Za dużo czasu na instalację, zmiany ustwień apek i personalizację.

 

Jeśli tak bardzo zależy Ci na korzystaniu z internetu w małym okienku spróbuj aplikacji Floating Browser.

 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
dobromirro
Nowicjusz

Dziękuję, ściągnąłem i doraźnie to rozwiązuje mój problem.