anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY Xperia Tablet Z

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

SONY Xperia Tablet Z

SONY zaprezentowało nowy tablet: Xperia Tablet Z

W skrócie:

- 10,1 cała

- rozdzielczośś 1920×1200 pikseli (Mobile Bravia Engine 2)

- czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 o taktowaniu 1,5 GHz

- 2 GB pamięci RAM

- 32 GB przamięci wbudowanej

- slot kart microSD

- aparat Exmor R o rozdzielczości 8,1 Mpx

- NFC

- LTE

- głośniki ze wsparciem dźwięku przestrzennego S-Force

- obudowa grubości 6,9 mm

- 495 gramów

- Android 4.1 JellyBean

- bateria 6000 mAh pojemności

- wodo- i pyłoszczelny



http://www.tabletowo.pl/wp-content/uploads/2013/01/wpid-xperia-tablet-z-1358738906.jpg

Message was edited by: Lajam.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
44 ODPOW. 44
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj jagpol,

 

Chciałbym Ci wyjaśnić, że "expert" nie jest pracownikiem firmy Sony. To obdarzeni zaufaniem użytkownicy, którzy są aktywni i niosą pomoc na forum. Pracownicy Firmy Sony mają malutkie logo "SONY" przy swoim nicku. :wink:

 

Istotnie masz rację, że problemy powinny być rozwiązywane szybko, ale nie zawsze da się odpowiedzieć od razu. W przypadku pytania o kompatybilność Tabletu Z z modemami (USB, jak sądzę?) naprawdę trudno odpowiedzieć precyzyjnie bowiem producent w swoich materiałach nie zawarł takich informacji. Nie sądzę, aby takie testy kompatybilności były w ogóle przez firmę Sony prowadzone. 


Dla osób pragnących używać modemu, przygotowana została wersja z modemem LTE.

 

Przez pewien czas, kiedy używałem Tabletu Experia S w wersji bez modemu, radziłem sobie z internetem włączając tethering w smartfonie. Bardzo dobrą alternatywę przedstawił mat_czok - modem MiFi, również powinien się sprawdzić, a nie obciąża nam dodatkowo akumulatora smartfonu. 

 

Pozdrowienia :slight_smile:

thai12
Nowicjusz

Ja to myslę tak, że jak taki sprzęt kosztuje gruby hajs to firma powinna pomysleć o serwisie I linia wsparcia skoro dodatkowo to forum powołała do życia, ale firma chyba tnie koszty i przeżuciła problemy na zwykłych uzytkowników, że to oni robotę zrobią za nią.

Wszyscy tną koszty, ciągle tylko kryzys, wzięliby chłopaka jakiegoś niech siedzi w firmie i sprawdza z czym ludzie mają problem., Jak jest problem niech gania do działu odpowiedniego i szuka rozwiązania aby coś pomóc.

Moderator to inna sprawa ja nie wymagam aby adminisrator był moderatore i dodatkowo inżynierem na tym forum.

Ja myślę, że skoro jest to forum to powinien tu ktoś dbać o udzielanie wskazówek bo inaczej to po co to forum.

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

 
Jaculus
Nowicjusz

Czy jest ktoś kto mi może powiedzieć jak mam zrobić soft reset w tym tablecie?

Jaculus
Nowicjusz

Już sobie sam odpowiedzieć mogę, przycisk power + przycisk regulacji głośności na 5 sekund.
profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

 
morihara
Poszukiwacz

Witam,
Czy jest jakaś szansa powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania? Wczoraj zaktualizowalam tablet do androida 4.2.2 i to było chyba najgorsze co mogłam z nim zrobić. Pasek stanu i softbuttony jak na smartphonie, obsługa stała się beznadziejnie niewygodna. Do tej pory byłam zakochana w tym tablecie, teraz odechciewa mi się go używać.
profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

 
shout2006
Poszukiwacz

Witam, pisałem już do Pomocy Technicznej, ale pomyślałem, że tutaj uzyskam poradę szybciej. Mianowicie kupiłem Tablet Xperia Z w salonie Orange. Niestety soft jest brandowany. Zakupiłem kilka dni temu kartę sim z internetem LTE Plusa i bardzo się zdziwiłem, ponieważ w opcjach wyboru trybu sieci w moim androidzie nie ma wyboru 4G/LTE, zapewne dlatego, że Orange nie oferuje LTE. Podpowiedzcie szanowni experci, czy jest to dobry powód do oddania sprzętu do serwisu w celu przywrócenia jego pełnej funkcjonalności i czy jest szansa, że zostanie mi wgrany oryginalny soft od SONY ?

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik