anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

znikający automatyczny obrot ekranu

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
myxperiatablets
Początkujący

znikający automatyczny obrot ekranu

Witajcie, w moim tablecie z 3G samoczynnie wyłacza się opcja automatycznego obrotu ekranu... Czy ktoś sie z tym spotakał. Jeśli tak, to co zrobić? Poza tym znika mi Wi-fi...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Witam! Co prawda nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale może uda mi się Tobie pomóc. Najpierw sprawdź czy masz wgrane najnowszą aktualizacje systemu android. Możliwe że problem leży po stronie softu. Jeśli jednak wszystko jest ok, to spróbowałbym przywrócić tablet do ustawienń fabrycznych, czyli zrobił tzw. format. Moim zdaniem powiino pomóc, jeśli jednak nie... to pozostaje chyba tylko kontakt z serwisem.

Message was edited by: destin6-----

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Witam! Co prawda nigdy nie spotkałem się z takim problemem, ale może uda mi się Tobie pomóc. Najpierw sprawdź czy masz wgrane najnowszą aktualizacje systemu android. Możliwe że problem leży po stronie softu. Jeśli jednak wszystko jest ok, to spróbowałbym przywrócić tablet do ustawienń fabrycznych, czyli zrobił tzw. format. Moim zdaniem powiino pomóc, jeśli jednak nie... to pozostaje chyba tylko kontakt z serwisem.

Message was edited by: destin6-----

profile.country.pl_PL.title
myxperiatablets
Początkujący

Dzięki, tak zrobię i dam znać na forum...

profile.country.pl_PL.title
myxperiatablets
Początkujący

No i wszystko już jasne! Winien był Task Killer... 😉