anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał to rozwiązanie do Ja też

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

jagpol - Przykro mi, ale nie mamy możliwości bezpośredniej interwencji aby problem został natychmiast rozwiązany. Jesteśmy tak jak Ty użytkownikami sprzętu Sony, staramy się pomagać w rozwiązywaniu problemów, ale proszę wziąć poprawkę na to, że nie każdy problem jest do rozwiązania, szczególnie w momencie gdy chodzi o kwestię Adobe Flash.

 

Adobe Flash nigdy nie funkcjonował poprawnie na urządzeniach mobilnych. O ile coś działało, to zawsze dość słabo, albo w mocno okrojonej wersji. Próbowałem z IFA poprzez Xperię Z1 załadować zdjęcie, ale również miałem ten sam komunikat o braku wtyczki. Różnica jest nawet w oknie posta, którego się pisze. Problem najważniejszy polega na tym, iż Adobe wycofało się ze wspierania tej wtyczki dla Androida, o czym wspomniał powyżej kris.

 

Z tego co pamiętam (używałem Xperii S dość dawno), Flash najlepiej działał na przeglądrace Dolphin Browser HD w wersji 8.5.1 ze wsparciem Flash - nie mam wiedzy jakiej przegladarki Ty używasz (na Chrome na 100% nie zadziała), oraz nie mam możliwości sprawdzenia czy dziś to by funkcjonowało na Xperii Z, ponieważ nie mam już tabletu. Możesz spróbować - nigdy nie zaszkodzi.

 

Co do samej galerii - jest ona stworzona głównie z myślą o użytkownikach apartów cyfrowych Sony więc naturalnym jest i logicznym, że interfejs galerii dostosowany jest dla komputerów PC, a nie urządzeń mobilnych. Po to m.in. mamy pole "Dane EXIF" oraz możliwość załadowania zdjęcia w pełnym rozmiarze.

 

Być może w przyszłości się to zmieni, ale na chwilę obecną nie ma innej możliwości ładowania zdjęć niż poprzez komputer PC.

 

Pozdrawiam,

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Kto dodał to rozwiązanie do Ja też