anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Formatowanie tabletu

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Formatowanie tabletu

Jako że użytkuję tablet już prawie pół roku i trochę śmieci się w nim nazbierało postanowiłem go w pełni sformatować. Zanim jednak to zrobię chciałbym się dowiedzieć co tak dokładnie zostanie usunięte. Robił już ktoś z was tzw. twardy format? Czy dane w kalendarzu są bezpieczne? No i najważniejsze, czy aplikacje które zakupiłem w Google Play będę mógł ponownie pobrać?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Mogę ci odpowiedzieć na ostatnie pytanie. Tak wszystkie aplikacje jakie ściągnąłeś, czy kupiłeś będziesz mógł ponownie pobrać. Logując się na stronie google play (w telefonie też można to sprawdzić) masz podgląd wszystkich aplikacji jakich używałeś, z możliwością pobrania.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Zaś jeśli chodzi o kalendarz to byłoby dziwne gdyby dane zniknęły, bo to kalendarz google, z którego ja np. korzystam na kilku urządzeniach (laptok, tablet, komórka, PC, obce kompy) :c2

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Format zrobiony! Cała operacja przebiegła pomyśle i sprawnie. Wszystkie usługi Google'a zaraz po zalogowaniu się zsynchronizowały, a z zakupionymi aplikacjami też nie było problemu ;)
Dzięki za pomoc :c37 (myślałem, że będzie dużo gorzej)