anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instagram

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Instagram

:c37

od dziś można korzystać z aplikacji Instagram na naszych tabletach. Jestem ciekaw waszej opinii. Moja nie jest aż tak krytyczna, ale zbliżona do tej: LINK. Ja sam mam kilka zacnych appek do 'obróbki' fotek i ich publikacji. Ale dam mu czas.....i jestem pewien, że szybciej by się u mnie zadomowił na komórce, niż na tablecie :c20

Z innej beczki, jak widzę 'mniejszości fanbojskie' obrażone, że Instagram wyszedł poza iWorld to witki mi opadają: LINK.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

Z innej beczki, jak widzę 'mniejszości fanbojskie' obrażone, że Instagram wyszedł poza iWorld to witki mi opadają: LINK.


Fanboje zielonego robota też mają w swych kręgach ludzi o skrajnych poglądach..nie wiem po co w ogóle zajmować się tego typu komentarzami...

Ja mam aplikację Instagrama na iPada i pozwala na dużo fajniejsze przeglądanie zawartości.

Ogólnie na Instagramie jest wielu ciekawych twórców - ich praca doceniana jest np. przez firmy sportowe np. Puma, Nike, które nie tak dawno zorganizowały kampanię w oparciu zdjęcia z komórek.

W ogóle wiele osób pokazuje na instagramie bardzo ciekawe prace, często dużo ciekawsze niż osoby dysponujące potężnym zapleczem DSLR - po prostu potwierdza się znana prawda, że jak ktoś potrafi, to nawet pudełkiem po butach zrobi dobre zdjęcie. :-)

Ja bardzo się cieszę, że Instagram się "otworzył" bo już "zapukało" do mnie kilku znajomych :)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):


W ogóle wiele osób pokazuje na instagramie bardzo ciekawe prace, często dużo ciekawsze niż osoby dysponujące potężnym zapleczem DSLR - po prostu potwierdza się znana prawda, że jak ktoś potrafi, to nawet pudełkiem po butach zrobi dobre zdjęcie. :-)

Ja bardzo się cieszę, że Instagram się "otworzył" bo już "zapukało" do mnie kilku znajomych :)


i o to właśnie chodzi :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Mi.chel
Użytkownik

Stare prawdy działają i tutaj.
Jak ktoś potrafi robić dobre zdjęcia, to nawet te z telefonu i po przepuszczeniu przez badziewny filtr mogą być ciekawe.
Jeśli coś jest proste w obsłudze, nowe i modne, ściąga wielu nowych użytkowników. W tym przypadku daje nam to masę chłamu, w którym coraz trudniej odnaleźć perełki. Ale trochę ich tam jest, tyle że... więcej i szybciej można znaleźć gdzie indziej, więc trochę szkoda mi czasu na przeglądanie akurat Instagramu ;-)

Michał Koziara
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Jedna z apek, na które czekałem :)

Zapraszam na VAIOBlog.pl