anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

foto galeria

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

foto galeria

Do. Agnieszki. Witam. Nie mogę usunąć ostatniego zdjęcia ze swojej foto galerii.W opcji tematu nie wyświetla się zakładka ,,usuń wpis i komentarz''. Blokada jakaś czy co? Możesz podpowiedzieć jak usunąć?. Pozdrawiam
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Jagpol,

 

Przykro mi, że masz trudności z tą funkcją. Z mojej strony wszystko działa poprawnie; niestety w tej chwili nie mam możliwości sprawdzenia jak to wygląda ze strony użytkownika. Proszę o czas do jutra.

 

A tymczasem, proszę o przesłanie mi w prywatnej wiadomości linka do tego zdjęcia, które chcesz usunąć, a zrobię to dla Ciebie już teraz.

 

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry Jagpol,

Sprawdziłam to i pragnę poinformować, że funkcja usuwania własnych zdjęć z Galerii nie jest w tej chwili dostępna dla naszych użytkowników.

Pozdrawiam,

Agnieszka_J

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

.Witam. Wychodzi na to, iż Internetowa foto galeria Sony,  to  prawdopodobnie jedyna witryna wśród uznananych stron z galeriami zdjęć, która blokuje użytkownikowi mozliwość usunięcia jego fotki. Przecież zdjęcie jest własnością autora. Jeżeli przyznaje mu się prawo do publikowania zdjęć, to automatycznie ma prawo do ich usuwania, zawsze kiedy  tak uzna.  Pozdro.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Spodziewam się, że funkcja ta zostanie niebawem przywrócona. : )

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J