anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SGP321 3G/LTE wprowadzanie doładowań

hveti63
Nowicjusz

SGP321 3G/LTE wprowadzanie doładowań

Xperia tablet z SGP321 3G/LTE

Jak można ( i czy można) doładować kartę SIM kodem cyfrowym z poziomu tabletu, np. *456*000000# . Generalnie chodzi mi o możliwość wprowadzania kodów tak jak to się dzieje w telefonach za pomocą klawiatury.

3 ODPOW. 3
hveti63
Nowicjusz

Hmm.. sam se zadałem pytanie, sam se odpowiem.

Aby wejść do trybu serwisowego i wpisanie kodów np: servisowy (*#*#7378423#*#*) konieczna jest klawiatura dialera, a uzyskujemy ją tak:

wejdź do KONTAKTY - MENU - USTAWIENIA i zobaczysz stronę gdzie są zakładki:(Konta i Synchronizacja, Pokaż aktualizację stanu, Numer usługi)

przytrzymaj palec na jasnym polu ponad "domkiem" (powrót do głównej strony) przez około 5s ) jak póścisz pokaże się pole WPROWADŻ KOD USŁUGI dotknij go pojawi się klawiatura do wprowadzenia kodu.

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

Witam.Bardzo intersujace to co piszesz. Też się nad tym zastanawiałem czy można doładować konto na karcie w tablecie.. Mógłbyś tylko potwierdzić, że idąc tą ścieżką  jak opisałeś-doładowałeś kartę?.  Po drugie, nie bardzo kumam o co chodzi z tym kodem  serwisowym.?Ciekawe, że w instrukcji producent tego nie zamieścił.

P.S. Swoją drogą ciekawe, że ,,experci" and moderatore tego nie potwierdzają.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
jagpol
Użytkownik

Witam

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. No to mam jeszcze jedno. Próbowałeś doładować z programu Simextra?.pozdrawiam