anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tablet i pad SIXAXIS PS3

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tablet i pad SIXAXIS PS3

:c37

właśnie dzięki uprzejmości Lajama, podpiąłem pada z PS3 do tabletu.
Potrzebny jest:
- Tablet z androidem 3.2.1 RS2,
- pad SIXAXIS PS3,
- kabelek usb (ten od pada, którym ładujemy)
- usb otg, czyli microUSB=>żeńskie USB. Może to być kabelek SONY SGP-UC1 lub innej firmy np. Nokia CA157 (takiego ja używam)

Podłączamy pada przez kabelek usb + usb otg. Tablet sam nas poinformuje o połączeniu. Następnie zapyta nas o włączenie Bluetootha. Po włączeniu można już odłączyć kabelki usb i już zawsze używać pada bezprzewodowo.
Powiem szczerze, że jest to świetne udogodnienie! Teraz Crash'em steruje się rewelacyjnie :D
Czekam zatem na więcej gierek w PS Store :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Gdzie można dostać taki kabelek Nokia-CA157? Na allegro się nie opłaca, a w sieciowych sklepach nigdy nie zauważyłem...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

destin6 napisał(a):

Gdzie można dostać taki kabelek Nokia-CA157? Na allegro się nie opłaca, a w sieciowych sklepach nigdy nie zauważyłem...


ja kupiłem na alledrogo. Zapłaciłem 5zł za kabelek, a 7zł za przesyłkę :c97
ale i tak się opłaciło. Bo mogę używać myszki, tabletu (wacom), pendrive, czytnika kart (CF/MS). Mogłem też dzięki niemu podłączyć pada. Jak widać warto było wydać te 7zł na przesyłkę :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

lio napisał(a):

Jest pełno gierek tylko trzeba odpalić ps store


lio powiem tak (mimo, że wątek ten dotyczy pada) - za nic w świecie nie mogę kupować gier z PS Store ponieważ do korzystania z tej aplikacji trzeba zainstalować Sony Acount Manager, który z Marketu nie chce mi się zainstalować ponieważ pojawia się komunikat, że w moim kraju Acout Manager nie jest obsługiwany....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
bart132
Poszukiwacz

Jeżeli pozwolisz uzupełnię ten temat o dwa linki. A w zasadzie dwa krótkie poradniki.

1. Jak podłączyć Sony Tablet S i pad od Playstation 3 (SIXAXIS)

2. Jak założyć kontro Playstation Store na Sony Tablet S i Tablet P w Polsce

Zapraszam na VAIOBlog.pl
buster
Poszukiwacz

Witam

Ja mam tablet xperia z i jest funkcją podłączenia pada w standardzie aczkolwiek sony zapomniało poinformować że potrzebny jest specjalny kabel. Szkoda że nie dali go w zestawie jak to rabią przy biedronkowych tabletach.

Pozdro.

Gracek90
Nowicjusz

Ja również mam Xperie:D