anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Xparia Tablet s android 4.1

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

Xparia Tablet s android 4.1

Czy wiadomo coś na temat aktualizacji do android 4.1? W necie pojawia się parę informacji na ten temat, ale wszystkie są na poziomie domniemań.

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

Lajam, chyba nie chcesz powiedzieć, że masz stabilne wi-fi, nie masz restartów i nie masz zwisów swojego tableta. Jeśli jednak tak jest, to wygląda na to, że mamy zupełnie inne tablety, ewentualnie traktujesz swojego jako przycisk do papieru.


Napisałeś: "Jako 3 miesięczny użytkownik Tabletu Xperia S, nie bardzo odczuwam potrzeby kolejnych aktualizacji, zresztą nawet nie odczułem specjalnej różnicy po aktualizacji do 4.0.3."


Nie dziwię się, że nie odczułeś specjalnej różnicy - błędy jak były tak są, zresztą po co aktualizować drogi przycisk do papieru.


profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ergo5218 wrote:


Lajam, chyba nie chcesz powiedzieć, że masz stabilne wi-fi, nie masz restartów i nie masz zwisów swojego tableta. Jeśli jednak tak jest, to wygląda na to, że mamy zupełnie inne tablety, ewentualnie traktujesz swojego jako przycisk do papieru.



Dziękuję za zainteresowanie moim tabletem :slight_smile:


Co mam napisać? Tabletu używam codziennie do sprawdzania poczty, przeglądania Internetu, mam wrzucone trochę zdjęć, które przechowuję na karcie pamięci. WIFI nie przerywa, oglądam na nim transmisje NBA w aplikacji NBA Game Time i nigdy nie doświadczyłem przyrkych sytuacji, a akurat tu bym się mocno zdenerwował gdyby coś szarpało. Jesli chodzi o gry - praktycznie już nie gram na tablecie. Mam dosłownie 3 gry, z czego dwie to gry z serii Angry Birds, a jedna to jakiś symulator samolotu. Dość dużo jestem w podrózy i korzystam także z internetu poprzez tethering i tutaj łączność nie zawsze jest zadowalająca, ale nie sądzę by była to wina tabletu, a po prostu sieć komórkowa nie wszędzie pozwala na korzystanie z 3G.


Być może masz inne wymagania co do sprzętu - dla mnie tablet to fajny gadżet, który traktuję jako substytut laptopa w podróży i na wyjazdach w pracy, choć tak naprawdę nigdy nie łudziłem się, że obecne tablety w pełni zastąpią mi laptopa. (Wcześniej miałem prawie 2 lata tablet Apple).


Co do stabilności - tablet zawiesił mi się raz, na samym początku - nie wiem jaka była przyczyna, prawdopodobnie za szybko wyciągnąłem kartę pamięci.


Oczywiście Ty, jako zapewne bardziej zaawansowany użytkownik, masz (jak wspomniałem) większe wymagania i jeśli tablet nie spełnia Twoich oczekiwań to przecież nie ma sensu się męczyć. To tylko urządzenie i ni e ma co tracić tylu nerwów z tego powodu. : )


Pozdrawiam,



profile.country.en_GB.title
Pshemkovski
Poszukiwacz

W 200 procentach popieram wszystko co napisałeś Lajam. Każdy ma prawo mieć własne wymagania. Trzymajmy się merytorycznej rozmowy ( Ergo) To nie jest miejsce na wytrząsanie sie i wywieranie presji na bogu ducha winnych Ludziach za to ze wyrazili swoją opinię. Osoby decyzyjne, adresaci Twojego niezadowolenia znajdują się gdzie indziej (poza Polską). Jeśli chcesz zrobić coś dobrego pomóż innym na tym forum, udzielaj się w dyskusji. To forum jest skupiskem różnych osób mających wspólne zainteresowania (nie)maierialne. Proponuję Żebyś skończył narzekać bo na pewno dostaniesz aktualizację do jelly bean w swoim tablecie xperia. Team sony pracuje nad poprawkami wspomnianych przez Ciebie błędów. Dziś miało być spotkanie sony na którym programista od powershell miał prezentować problemy i przekonać "wyższy szczebel "również do aktualizacji starszego tabletu sony. Programiści sony pracują nie rzadko powyżej 12 godzin , mają coraz więcej obowiązków i nie wyrabiają się czasowo. Poczekaj spokojnie a miło się zaskoczysz. Pozdrawiam

----------------------------------------- Wyedytowano - News http://community.sony.com/t5/Sony-Tablet-Announcements/Xperia-Tablet-Jelly-Bean-4-1-1-Release/m-p/11...

Message was edited by: Pshemkovski

profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

dobra zeszło

Message was edited by: Ergo5218

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ergo5218 wrote:


dobra zeszło

Message was edited by: Ergo5218

Ja właśnie pobieram aktualizację.


Cieszę się, że ukazała się zgodnie z zapowiedziami : )


profile.country.pl_PL.title
Ergo5218
Poszukiwacz

Dostał znacznego przyspieszenia. Wi-fi chodzi rewelacyjnie. Teraz to zupełnie inna zabawka. W końcu jestem zadowolony.