anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Play Memories Home nie działa

SOSNA01
Poszukiwacz

Play Memories Home nie działa

Podczas zapisywania stworzonego filmu w 4K pojawia się komunikat

PROGRAM PMBMCEWrapper64 przestał działać z powodu problemu. system Windows zamknie program i powiadomi o rozwiązaniu.

Wielokrotnie sprawdzone i się powtarza. Doda,że pierwsze filmy działało OK, a sostatni aktualizowałem soft mojej kamery FDR-AX53. W jakości HD zapisuje poprawnie. Tak posiadam TV 4K.

Czy jest jakieś rozwiązanie?

 

 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli korzystałeś wcześniej z programów Playmemories Home lub Picture Motion Browser to je odinstaluj. Następnie zrób ponowną instalację programu zgodnie z poniższą instrukcją:
https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-dwnl/prd-dime/sony-playmemories-home-windows/FDR-AX53

Pozdrawiam

SOSNA01
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź, niestety problem pozostał. Dodam, że przed zmianą oprogramowania kamery działal poprawnie. Może w tym problem?

Czy warto inwestować w inny ( płatny ) program? 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skoro działało to sprawna dziwna. Masz możliwość sprawdzić oprogramowanie na innym komputerze?

 

Pozdrawiam

SOSNA01
Poszukiwacz

Chyba tylko to pozostało, tzn, inny komputer.

 

Pozdrowienia

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witam,

 

Oto odpowiedź, jaką udało nam się uzyskać z Supportu Sony:

Wspomniana aktualizacja nie wprowadza zmian, które mogłyby wywołać opisywane problemy (poprawie stabilność obrazu przy odchylaniu kamery - brak ingerencji w pliki lub formaty nagrań). Problem raczej związany jest z samym komputerem/systemem. Proszę sprawdzić, czy problem będzie występował na innym komputerze, jeśli nie będzie występował to konieczne będzie dokładniejsze wyczyszczenie komputera. Jeśli problem będzie występował również na innym urządzeniu to proszę wykonać przywrócenie ustawień fabrycznych kamery.

 

Mam nadzieję, że okaże się pomocna. Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

SOSNA01
Poszukiwacz

W związku z tym, że problem nie ustępuje, czy warto zakupić inny program do edycji i archiwizacj, np.

POWER DIRECTOR 15 ultra czy ultumate

lub VIDEO STUDIO  9,5  wersja PRO czy ULTIMATE?

 

 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Nie wiem czy to pomoże, ale spróbuj przeprowadzić inicjalizację programu. Przubliżoną instrukcję znajdziesz na stronie.