anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PRS T1 - gdzie kupić i jak się sprawy z gwarancją mają.

XM177E2
Początkujący

PRS T1 - gdzie kupić i jak się sprawy z gwarancją mają.

Cześć :c37

Nie wiem czy to podchodzi pod "tablet", ale jestem zdecydowany na zakup czytnika ebooków Sony PRS T1. Przy tej okazji chciałbym zapytać czy są/będą one w niedalekiej przyszłości dostępne w salonach? Jeżeli nie, to chciałbym zapytać jak wygląda realizacja gwarancji czytnika sprowadzonego do Polski z UE/USA/kąśtam?

Ja wiem, że w Polsce się mało czyta, ale mogły by się czytniki ebooków pojawić na półkach. Dobrze by było, bo na razie widziałem je tylko w 2 sklepach internetowych i alledrogo.

Pozdrawiam :c22

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

XM177E2 napisał(a):

jak wygląda realizacja gwarancji czytnika sprowadzonego do Polski z UE/USA/kąśtam?


Do tej pory jeśli produkt nie był z europejskiej dystrybucji to gwarancja nie była respektowana w PL (i innych krajach Europy).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

XM177E2 napisał(a):

Ja wiem, że w Polsce się mało czyta, ale mogły by się czytniki ebooków pojawić na półkach. Dobrze by było, bo na razie widziałem je tylko w 2 sklepach internetowych i alledrogo.


Zastanawiające jest to co napisałeś o tym, że mało się czyta :c18
Czyli wg Ciebie do czytania ebooków konieczne jest używanie czytników Sony?

U nas na rynku dominują tańsze czytniki - wystarczy wejść do jakiegokolwiek sklepu z artykułami RTV-AGD.

Chciałbym także zwrócić uwagę, że to Forum jest stworzone dla Użytkowników produktów Sony i raczej nie znajdzie się tutaj osoba, która odpowie Ci na pytanie czy jakiś produkt w przyszłości będzie w sprzedaży w salonach. My, Użytkownicy nie decydujemy o tym czy dany produkt dostępny na innym rynku np. w USA będzie w sprzedaży w Polsce.

Pozdrawiam,

XM177E2
Początkujący

Myślałem, że pracownicy sony lub ludzie którzy będą po prostu znali odpowiedzi na moje pytania też tu zaglądają.

W Polsce się stosunkowo mało czyta, to raczej powszechnie znany fakt.
Te tańsze czytniki z jakiegokolwiek sklepu RTV-AGD mają przeważnie ekrany TFT i do czytania są fatalne. Z kolei urządzeń o wyświetlaczach E Ink jeszcze nie widziałem w sklepach stacjonarnych. Nigdzie nie pisałem, że do czytania ebooków niezbędne jest sony. Pisałem o sony bo jak dla mnie będzie najlepszym wyborem i jest to forum sony... przepraszam Użytkowników sony :c20 .

Dzięki, w każdym bądź razie. Już wiem, że jak ściągać to z UE.

Pozdrawiam